0 (216) 461 07 38 Mithatpaşa Cd. Çakmak İş Merkezi K:2 D:38 / Ümraniye
Koçtek Güvenlik
Ana Sayfa / Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablosuz Alarm Sistemleri

Kablolu alarm sistemine göre maliyetli bir çözümdür fakat kablosuz her dedektörün ayrı bir bölge olarak tanımlanmasından dolayı daha kolay bir kullanım sağlar. Bağlanması düşünülen manyetik kontak, hareket dedektörü ve duman dedektörü gibi dedektör gruplarının kablosuz olarak panele iletimi noktasında 433Mhz bandında sorunsuz çalışırlar. Kablo çekmesi mümkün olmayan veya estetik olarak görseline önem verdiğiniz her mekan için kullanılabilir. İçerisinde 12 voltluk pil ile ortalama 3 yıl pil ömrü vardır ve piller kolayca değiştirilebilir.

Sistem sürekli bağlantılı çalıştığından bağlı tüm kablosuz cihazların anlık bilgilerine ulaşabilirsiniz. Herhangi bir dedektör arızalandığında veya pili zayıfladığında sistem bunu size bildirimini yapar ve hangi dedektörün bataryası bitti yada azaldığını anlık görebilirsiniz.

Kablosuz sistemler, kablolu sistemler kadar sağlıklı çalışabilir fakat kablosuz sinyalin kapsama alanı profesyonel ekipler tarafından yapılıp, kablosuz aktarıcıların doğru yerde konumlandırılması gerekmektedir. Cep telefonu sinyalleri, kablosuz internet veya telsiz telefon gibi sinyal üreten hiçbir cihazdan etkilenmeden sorunsuz çalışan bir alarm sistemidir. Kablosuz alarm sistemlerinde kullandığımız markala CADDX olup, amerikan menşeili ürünlerdir.

Koçtek Güvenlik'ten Teklif Alın

Kablosuz Alarm Sistemleri konusunda deneyimli ekibimiz sizede yardımcı olsun. Hemen Teklif Alın